Futbol »Avustralya » NPL Queensland » 2017

results
1
1485116911
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AVUSTRALYA: NPL Queensland¬ZEE÷G8PFBMll¬ZB÷24¬ZY÷Avustralya¬ZC÷EFbY79Hp¬ZD÷p¬ZE÷2krnJND0¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_G8PFBMll¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/avustralya/npl-queensland/¬ZX÷00Avustralya 010tralya0060000000153000NPL Queensla014nsland000¬ZCC÷0¬~AA÷4QpS0v3g¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬AN÷n¬~AA÷ANR4qwYI¬AD÷1488009600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Olympic FC¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬WM÷OLI¬AE÷Olympic FC¬WU÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷jJ4i7tQP¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷CS5m8MAJ¬AD÷1488011400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬AN÷n¬~AA÷rBdJ20Yt¬AD÷1488013200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬AN÷n¬~AA÷M1eN1Kmm¬AD÷1488081600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sunshine Coast¬ER÷1. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SUN¬AE÷Sunshine Coast¬WU÷sunshine-coast¬WN÷RED¬AF÷Redlands¬WV÷redlands¬AN÷n¬~AA÷ITlWabIa¬AD÷1488531600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬WN÷OLI¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷CjlzaIX5¬AD÷1488610800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SWQ Thunder¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷SWQ Thunder¬WU÷swq-thunder¬WN÷SUN¬AF÷Sunshine Coast¬WV÷sunshine-coast¬AN÷n¬~AA÷jsmvbxmC¬AD÷1488614400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Strikers¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Strikers¬WU÷brisbane-strikers¬WN÷MOR¬AF÷Moreton Bay Utd¬WV÷moreton-bay-utd¬AN÷n¬~AA÷I3Jzcd2I¬AD÷1488616200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast City¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬WV÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷8WUo4D9o¬AD÷1488618000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Fury¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NTF¬AE÷Northern Fury¬WU÷northern-fury¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AN÷n¬~AA÷fTt4uUWp¬AD÷1488618900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane U21¬ER÷2. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane U21¬WU÷brisbane-roar¬WN÷WES¬AF÷Western Pride¬WV÷western-pride¬AN÷n¬~AA÷MZYk3XOi¬AD÷1489215600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Redlands¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Redlands¬WU÷redlands¬WN÷SOU¬AF÷SWQ Thunder¬WV÷swq-thunder¬AN÷n¬~AA÷YwGBb9wN¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane City¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NTF¬AF÷Northern Fury¬WV÷northern-fury¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬WU÷brisbane-city¬AN÷n¬~AA÷4bOf2ivb¬AD÷1489221000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷F.N.Q. Heat¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Strikers¬WV÷brisbane-strikers¬WM÷FNQ¬AE÷F.N.Q. Heat¬WU÷f-n-q-heat¬AN÷n¬~AA÷rkNb1Bg4¬AD÷1489222800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Pride¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Western Pride¬WU÷western-pride¬WN÷OLI¬AF÷Olympic FC¬WV÷olympic-fc¬AN÷n¬~AA÷COR20V8A¬AD÷1489223700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷3. Maç Günü¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane U21¬WV÷brisbane-roar¬AN÷n¬~
1
1485116911
132
YARDIM: Şu anda Futbol/Avustralya bölümünde yer alan NPL Queensland 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NPL Queensland 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NPL Queensland 2017 puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. NPL Queensland 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). NPL Queensland 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.