Beyzbol »Japonya » NPB » 2017

results
6
1487662067
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷JAPONYA: NPB¬ZEE÷SW9D1eZo¬ZB÷100¬ZY÷Japonya¬ZC÷Kd3lkm7l¬ZD÷t¬ZE÷nV75ORij¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_SW9D1eZo¬ZJ÷2¬ZL÷/beyzbol/japonya/npb/¬ZX÷06Japonya 007aponya0010000000153000NPB 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonya¬~AA÷0dUxfR0t¬AD÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷bmrBb7hP¬AD÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷pWvUZNFO¬AD÷1490950800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷joNkiPpa¬AD÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷rLJsgoGn¬AD÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷dONoh5Vh¬AD÷1490952600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷dOqH7pVu¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷Q3F2lNUH¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷KQE6mspO¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬AN÷n¬~AA÷W0IAn1aU¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~AA÷nDGbk3FB¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷UyMgjq05¬AD÷1491022800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬AN÷n¬~AA÷4lmP5Oah¬AD÷1491105600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yakult Swallows¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows¬WU÷yakult-swallows¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars¬WV÷yokohama-baystars¬AN÷n¬~AA÷runT4rFb¬AD÷1491107400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hiroshima Carp¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp¬WU÷hiroshima-carp¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers¬WV÷hanshin-tigers¬AN÷n¬~AA÷zFrL64pn¬AD÷1491109200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yomiuri Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHU¬AF÷Chunichi Dragons¬WV÷chunichi-dragons¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants¬WU÷yomiuri-giants¬AN÷n¬~AA÷YTvt2taH¬AD÷1491123600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fukuoka S. Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka S. Hawks¬WU÷fukuoka-s-hawks¬WN÷CHI¬AF÷Chiba Lotte Marines¬WV÷chiba-lotte-marines¬AN÷n¬~AA÷Q3yY32U4¬AD÷1491123600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nippon Ham Fighters¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SEI¬AF÷Seibu Lions¬WV÷seibu-lions¬WM÷NIP¬AE÷Nippon Ham Fighters¬WU÷nippon-ham-fighters¬AN÷n¬~AA÷v7ux3MqB¬AD÷1491123600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orix Buffaloes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORI¬AE÷Orix Buffaloes¬WU÷orix-buffaloes¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Gold. Eagles¬WV÷rakuten-gold-eagles¬AN÷n¬~
6
1487662067
858
YARDIM: Şu anda Beyzbol/Japonya bölümünde yer alan NPB 2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NPB 2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NPB 2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NPB 2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com ile 30'dan fazla spor dalında dünyanın dört bir yanında oynanan 5000’den fazla karşılaşmayı takip edebilirsiniz. Üst menüden istediğiniz spora veya soldaki menüden ülke ismine tıklayın ve karşılaşmanızı seçin. NPB 2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.