Basketbol »ABD » NCAA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/ncaa/¬ZX÷01ABD 003......0050000000153000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷hIuKzkN0¬AD÷1487642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Texas Tech¬AX÷0¬AV÷1487657174|¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Tech¬WU÷texas-tech¬AZ÷0¬AG÷80¬AT÷73¬BI÷7¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷IOW¬AF÷Iowa State¬WV÷iowa-state¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷82¬AU÷73¬BJ÷9¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷34¬AN÷n¬~AA÷ERtGyV7f¬AD÷1487642400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Virginia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷West Virginia¬WU÷west-virginia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷46¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷TEX¬AF÷Texas¬WV÷texas¬AH÷62¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷30¬AN÷n¬~AA÷xpvmrXUQ¬AD÷1487640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Prairie View A&M¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRA¬AE÷Prairie View A&M¬WU÷prairie-view-a-m¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷73¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷37¬WN÷PIN¬AF÷Ark Pine Bluff¬WV÷ark-pine-bluff¬AH÷55¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷fPQEwiwr¬AD÷1487640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Southern¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷Southern¬WU÷southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷40¬WN÷ALA¬AF÷Alabama State¬WV÷alabama-state¬AH÷73¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷42¬AN÷n¬~AA÷YFPIxBhl¬AD÷1487640600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Southern¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Southern¬WU÷texas-southern¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷0¬BC÷36¬BE÷0¬BG÷56¬WN÷MIS¬AF÷Miss. Valley St.¬WV÷miss-valley-st¬AH÷61¬BB÷0¬BD÷35¬BF÷0¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷OtzqqDFK¬AD÷1487639100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷South Alabama¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOU¬AE÷South Alabama¬WU÷south-alabama¬AZ÷0¬AG÷77¬AT÷68¬BI÷9¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷29¬WN÷COA¬AF÷Coastal Carolina¬WV÷coastal-carolina¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷81¬AU÷68¬BJ÷13¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷tIpvpg0E¬AD÷1487638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alcorn State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALC¬AE÷Alcorn State¬WU÷alcorn-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷0¬BC÷43¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷ALA¬AF÷Alabama A&M¬WV÷alabama-a-m¬AH÷59¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷26¬AN÷n¬~AA÷2RozoZp8¬AD÷1487638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida A&M¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida A&M¬WU÷florida-a-m¬AG÷69¬BA÷0¬BC÷26¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷HAM¬AF÷Hampton¬WV÷hampton¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷0¬BD÷33¬BF÷0¬BH÷43¬AN÷n¬~AA÷EBhhMk87¬AD÷1487638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Savannah State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAV¬AE÷Savannah State¬WU÷savannah-state¬AG÷83¬BA÷0¬BC÷44¬BE÷0¬BG÷39¬WN÷COP¬AF÷Coppin State¬WV÷coppin-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷53¬AN÷n¬~AA÷zLglNVh1¬AD÷1487638800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Troy¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷APP¬AF÷Appalachian St.¬WV÷appalachian-st¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷34¬WM÷TRO¬AE÷Troy¬WU÷troy¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷0¬BC÷33¬BE÷0¬BG÷43¬AN÷n¬~AA÷0lnxQX8r¬AD÷1487637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bethune Cookman¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk State¬WV÷norfolk-state¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷36¬WM÷BET¬AE÷Bethune Cookman¬WU÷bethune-cookman¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷40¬AN÷n¬~AA÷fBotPiOl¬AD÷1487637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware State¬WU÷delaware-state¬AG÷54¬BA÷0¬BC÷23¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷MOR¬AF÷Morgan State¬WV÷morgan-state¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷40¬AN÷n¬~AA÷hd4qOBwe¬AD÷1487637000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Md.-East. Shore¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷Md.-East. Shore¬WU÷md-eastern-shore¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷106¬AT÷68¬BI÷38¬BA÷0¬BC÷34¬BE÷0¬BG÷34¬WN÷CAR¬AF÷N. Carolina A&T¬WV÷n-carolina-a-t¬AZ÷0¬AH÷95¬AU÷68¬BJ÷27¬BB÷0¬BD÷34¬BF÷0¬BH÷34¬AM÷3 uzatma oynandı.¬AN÷n¬~AA÷8j7cXFG8¬AD÷1487635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida State¬AX÷0¬AV÷1487651081|¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida State¬WU÷florida-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷0¬BC÷55¬BE÷0¬BG÷49¬WN÷BOS¬AF÷Boston College¬WV÷boston-college¬AH÷72¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷41¬AN÷n¬~AA÷t455VgoL¬AD÷1487635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Southern¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Southern¬WU÷georgia-southern¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷40¬BE÷0¬BG÷31¬WN÷TEX¬AF÷Texas Arlington¬WV÷texas-arlington¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷81¬BB÷0¬BD÷37¬BF÷0¬BH÷44¬AN÷n¬~AA÷2D61WZVE¬AD÷1487635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia State¬WU÷georgia-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷TEX¬AF÷Texas State¬WV÷texas-state¬AH÷51¬BB÷0¬BD÷22¬BF÷0¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷fm3gYe12¬AD÷1487635200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Virginia¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia¬WU÷virginia¬AZ÷0¬AG÷48¬AT÷43¬BI÷5¬BA÷0¬BC÷19¬BE÷0¬BG÷24¬WN÷MIA¬AF÷Miami¬WV÷miami¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷54¬AU÷43¬BJ÷11¬BB÷0¬BD÷20¬BF÷0¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷bu0AUD0R¬AD÷1487624400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Howard¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOW¬AE÷Howard¬WU÷howard¬AG÷59¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷NCA¬AF÷N.Carolina Central¬WV÷n-carolina-central¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷66¬BB÷0¬BD÷39¬BF÷0¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷WCxkYLRE¬AD÷1487554200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oregon State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORE¬AE÷Oregon State¬WU÷oregon-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷24¬BE÷0¬BG÷44¬WN÷UTA¬AF÷Utah Utes¬WV÷utah-utes¬AH÷67¬BB÷0¬BD÷28¬BF÷0¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷d0swmOyp¬AD÷1487548800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷83¬AT÷72¬BI÷11¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷43¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan¬AZ÷0¬AH÷78¬AU÷72¬BJ÷6¬BB÷0¬BD÷27¬BF÷0¬BH÷45¬AN÷n¬~AA÷hMwoZ1C8¬AD÷1487547000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Georgia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬WU÷georgia-tech¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷0¬BC÷29¬BE÷0¬BG÷42¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse¬WV÷syracuse¬AH÷65¬BB÷0¬BD÷32¬BF÷0¬BH÷33¬AN÷n¬~AA÷QFk3AIZ7¬AD÷1487545200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manhattan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manhattan¬WU÷manhattan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷0¬BC÷39¬BE÷0¬BG÷56¬WN÷QUI¬AF÷Quinnipiac¬WV÷quinnipiac¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷36¬BF÷0¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷nPjaBbK1¬AD÷1487541600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ION¬AE÷Iona¬WU÷iona¬AG÷85¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷47¬WN÷RID¬AF÷Rider¬WV÷rider¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷0¬BD÷50¬BF÷0¬BH÷53¬AN÷n¬~AA÷jccjDKkk¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Illinois State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illinois State¬WU÷illinois-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷65¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷27¬WN÷LOY¬AF÷Loyola (Ill).¬WV÷loyola-ill¬AH÷63¬BB÷0¬BD÷31¬BF÷0¬BH÷32¬AN÷n¬~AA÷dzbnE0zq¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indiana State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana State¬WU÷indiana-state¬AG÷68¬BA÷0¬BC÷38¬BE÷0¬BG÷30¬WN÷SOU¬AF÷Southern Illinois¬WV÷southern-illinois¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷74¬BB÷0¬BD÷38¬BF÷0¬BH÷36¬AN÷n¬~AA÷401fCv5e¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬WU÷san-diego-state¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷0¬BC÷41¬BE÷0¬BG÷36¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬WV÷unlv¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷26¬BF÷0¬BH÷38¬AN÷n¬~AA÷fRBKItSR¬AD÷1487538000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Temple¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬WV÷connecticut¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷64¬BB÷0¬BD÷29¬BF÷0¬BH÷35¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬WU÷temple¬AG÷63¬BA÷0¬BC÷35¬BE÷0¬BG÷28¬AN÷n¬~~
3
1487662193
4952
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NCAA¬ZEE÷jPojkLXK¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷vmwYp7SH¬ZD÷p¬ZE÷f7kOTyVN¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_jPojkLXK¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/ncaa/¬ZX÷01ABD 003......0050000000153000NCAA 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷8nkru4En¬AD÷1487718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷La Salle¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷La Salle¬WU÷la-salle¬WN÷RHO¬AF÷Rhode Island¬WV÷rhode-island¬AN÷n¬~AA÷vDpvtpat¬AD÷1487718000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penn State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penn State¬WU÷penn-state¬WN÷PUR¬AF÷Purdue¬WV÷purdue¬AN÷n¬~AA÷Eku3ztTH¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ball State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷Ball State¬WU÷ball-state¬WN÷EAS¬AF÷Eastern Michigan¬WV÷eastern-michigan¬AN÷n¬~AA÷zatayMDB¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baylor¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAY¬AE÷Baylor¬WU÷baylor¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma¬WV÷oklahoma¬AN÷n¬~AA÷WQZ7ZarO¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo¬WU÷buffalo¬WN÷KEN¬AF÷Kent State¬WV÷kent-state¬AN÷n¬~AA÷AHYBYJcU¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Michigan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEN¬AE÷Central Michigan¬WU÷central-michigan¬WN÷NOR¬AF÷Northern Illinois¬WV÷northern-illinois¬AN÷n¬~AA÷Me2Uj1Db¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dayton¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GEO¬AF÷George Mason¬WV÷george-mason¬WM÷DAY¬AE÷Dayton¬WU÷dayton¬AN÷n¬~AA÷GWGXkLS4¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit¬WU÷detroit¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland State¬WV÷cleveland-state¬AN÷n¬~AA÷r53Qisbh¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fairfield¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FAI¬AE÷Fairfield¬WU÷fairfield¬WN÷MON¬AF÷Monmouth (N.J.)¬WV÷monmouth-n-j¬AN÷n¬~AA÷U1wiwrqa¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida¬WU÷florida¬WN÷SOU¬AF÷South Carolina¬WV÷south-carolina¬AN÷n¬~AA÷nwlnvOTh¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷LSU¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LSU¬AE÷LSU¬WU÷lsu¬WN÷AUB¬AF÷Auburn¬WV÷auburn¬AN÷n¬~AA÷nwAHg3Tu¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami (Ohio)¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OHI¬AF÷Ohio¬WV÷ohio¬WM÷MIA¬AE÷Miami (Ohio)¬WU÷miami-ohio¬AN÷n¬~AA÷fNFykurB¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Kentucky¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOK¬AE÷Northern Kentucky¬WU÷northern-kentucky¬WN÷WRI¬AF÷Wright State¬WV÷wright-state¬AN÷n¬~AA÷xn5tlacH¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oakland¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OAK¬AE÷Oakland¬WU÷oakland¬WN÷YOU¬AF÷Youngstown State¬WV÷youngstown-state¬AN÷n¬~AA÷0tELhNrn¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo¬WU÷toledo¬WN÷WES¬AF÷Western Michigan¬WV÷western-michigan¬AN÷n¬~AA÷txsex2b5¬AD÷1487721600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Virginia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIR¬AE÷Virginia Tech¬WU÷virginia-tech¬WN÷CLE¬AF÷Clemson¬WV÷clemson¬AN÷n¬~AA÷nLfGsczo¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Belmont¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BEL¬AE÷Belmont¬WU÷belmont¬WN÷TRE¬AF÷Trevecca Nazarene¬WV÷trevecca-nazarene¬AN÷n¬~AA÷pC8lnwST¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgia Tech¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgia Tech¬WU÷georgia-tech¬WN÷STA¬AF÷N.C. State¬WV÷n-c-state¬AN÷n¬~AA÷jk9pmJCN¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illinois¬WU÷illinois¬WN÷NOR¬AF÷Northwestern¬WV÷northwestern¬AN÷n¬~AA÷djx74Ksb¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois (Chi.)¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ILL¬AE÷Illinois (Chi.)¬WU÷illinois-chi¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Green Bay¬WV÷wisc-green-bay¬AN÷n¬~AA÷jkVF2bCA¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marquette¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Marquette¬WU÷marquette¬WN÷JOH¬AF÷St. Johns¬WV÷st-johns¬AN÷n¬~AA÷2Tx350Si¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIC¬AE÷Richmond¬WU÷richmond¬WN÷DAV¬AF÷Davidson¬WV÷davidson¬AN÷n¬~AA÷8QuB3vc4¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valparaiso¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Valparaiso¬WU÷valparaiso¬WN÷WIS¬AF÷Wisc. Milwaukee¬WV÷wisc-milwaukee¬AN÷n¬~AA÷Oxva6tDo¬AD÷1487725200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬WU÷wichita-state¬WN÷EVA¬AF÷Evansville¬WV÷evansville¬AN÷n¬~AA÷djEbfzKj¬AD÷1487728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bowling Green¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AKR¬AF÷Akron¬WV÷akron¬WM÷BOW¬AE÷Bowling Green¬WU÷bowling-green¬AN÷n¬~AA÷x6XRaddT¬AD÷1487728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa¬WU÷iowa¬WN÷IND¬AF÷Indiana¬WV÷indiana¬AN÷n¬~AA÷bFYN0xsN¬AD÷1487728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mississippi St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIS¬AF÷Ole Miss¬WV÷mississippi¬WM÷MIS¬AE÷Mississippi St.¬WU÷mississippi-st¬AN÷n¬~AA÷UuUJ1IRG¬AD÷1487728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri¬WU÷missouri¬WN÷KEN¬AF÷Kentucky¬WV÷kentucky¬AN÷n¬~AA÷rmAfeG4p¬AD÷1487728800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulane¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulane¬WU÷tulane¬WN÷EAS¬AF÷East Carolina¬WV÷east-carolina¬AN÷n¬~AA÷Ag2tJJdi¬AD÷1487732400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Mexico¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEX¬AE÷New Mexico¬WU÷new-mexico¬WN÷COL¬AF÷Colorado State¬WV÷colorado-state¬AN÷n¬~AA÷8nHoGHtA¬AD÷1487806200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rutgers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RUT¬AE÷Rutgers¬WU÷rutgers¬WN÷MIC¬AF÷Michigan¬WV÷michigan¬AN÷n¬~AA÷UeIsHcR3¬AD÷1487806200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tennessee¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEN¬AE÷Tennessee¬WU÷tennessee¬WN÷VAN¬AF÷Vanderbilt¬WV÷vanderbilt¬AN÷n¬~AA÷UyYZOoPs¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Army¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARM¬AE÷Army¬WU÷army¬WN÷BOS¬AF÷Boston U.¬WV÷boston-u¬AN÷n¬~AA÷2kWsNPgf¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bucknell¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUC¬AE÷Bucknell¬WU÷bucknell¬WN÷LAF¬AF÷Lafayette¬WV÷lafayette¬AN÷n¬~AA÷80dKUGe3¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Citadel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CIT¬AE÷Citadel¬WU÷the-citadel¬WN÷WES¬AF÷Western Carolina¬WV÷western-carolina¬AN÷n¬~AA÷zFC0AnAl¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Duquesne¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DUQ¬AE÷Duquesne¬WU÷duquesne¬WN÷FOR¬AF÷Fordham¬WV÷fordham¬AN÷n¬~AA÷AFwHVdtc¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Ten. State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Ten. State¬WU÷east-ten-state¬WN÷FUR¬AF÷Furman¬WV÷furman¬AN÷n¬~AA÷KQQnMq90¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Georgetown¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GEO¬AE÷Georgetown¬WU÷georgetown¬WN÷DEP¬AF÷Depaul¬WV÷depaul¬AN÷n¬~AA÷4f4H649D¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford¬WU÷hartford¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton¬WV÷binghamton¬AN÷n¬~AA÷tEfSSfQF¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Illinois State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SOU¬AF÷Southern Illinois¬WV÷southern-illinois¬WM÷ILL¬AE÷Illinois State¬WU÷illinois-state¬AN÷n¬~AA÷dODdBSfr¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana State¬WU÷indiana-state¬WN÷NOR¬AF÷Northern Iowa¬WV÷northern-iowa¬AN÷n¬~AA÷byAbDFQS¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas¬WU÷kansas¬WN÷TCU¬AF÷TCU¬WV÷tcu¬AN÷n¬~AA÷hGt8TRGQ¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh¬WU÷lehigh¬WN÷COL¬AF÷Colgate¬WV÷colgate¬AN÷n¬~AA÷UJ0U7glj¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mercer¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MER¬AE÷Mercer¬WU÷mercer¬WN÷GRE¬AF÷NC Greensboro¬WV÷nc-greensboro¬AN÷n¬~AA÷ObXwO5vl¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Navy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAV¬AE÷Navy¬WU÷navy¬WN÷AME¬AF÷American¬WV÷american¬AN÷n¬~AA÷2NeOTzB9¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rider¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RID¬AE÷Rider¬WU÷rider¬WN÷MAN¬AF÷Manhattan¬WV÷manhattan¬AN÷n¬~AA÷UyC496Pf¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint Josephs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BON¬AF÷St. Bonaventure¬WV÷st-bonaventure¬WM÷SAI¬AE÷Saint Josephs¬WU÷saint-josephs¬AN÷n¬~AA÷bHPjL3O6¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seton Hall¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SET¬AE÷Seton Hall¬WU÷seton-hall¬WN÷XAV¬AF÷Xavier¬WV÷xavier¬AN÷n¬~AA÷29GkFydG¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse¬WU÷syracuse¬WN÷DUK¬AF÷Duke¬WV÷duke¬AN÷n¬~AA÷0pdQ8ZYq¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Temple¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEM¬AE÷Temple¬WU÷temple¬WN÷CEN¬AF÷UCF Knights¬WV÷ucf-knights¬AN÷n¬~AA÷W0haVmnE¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UMass Lowell¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UML¬AE÷UMass Lowell¬WU÷umass-lowell¬WN÷HAM¬AF÷New Hampshire¬WV÷new-hampshire¬AN÷n¬~AA÷Aii3U71K¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷UMBC Retrievers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAL¬AE÷UMBC Retrievers¬WU÷umbc-retrievers¬WN÷STO¬AF÷Stony Brook¬WV÷stony-brook¬AN÷n¬~AA÷ruG88Qv1¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VCU Rams¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COM¬AE÷VCU Rams¬WU÷vcu-rams¬WN÷LOU¬AF÷St. Louis¬WV÷st-louis¬AN÷n¬~AA÷Q35D7pf7¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vermont¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Vermont¬WU÷vermont¬WN÷ALB¬AF÷Albany¬WV÷albany¬AN÷n¬~AA÷8AaY6D3d¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷VMI¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VMI¬AE÷VMI¬WU÷vmi¬WN÷WOF¬AF÷Wofford¬WV÷wofford¬AN÷n¬~AA÷GCKgEeBM¬AD÷1487808000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wake Forest¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAK¬AE÷Wake Forest¬WU÷wake-forest¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh¬WV÷pittsburgh¬AN÷n¬~AA÷hvPfKNwD¬AD÷1487808300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Holy Cross¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOL¬AE÷Holy Cross¬WU÷holy-cross¬WN÷LOY¬AF÷Loyola MD¬WV÷loyola-md¬AN÷n¬~AA÷pA5osooQ¬AD÷1487811600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bradley¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Bradley¬WU÷bradley-braves¬WN÷MIS¬AF÷Missouri State¬WV÷missouri-state¬AN÷n¬~AA÷x2cDx5gs¬AD÷1487811600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Loyola (Ill).¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷DRA¬AF÷Drake¬WV÷drake¬WM÷LOY¬AE÷Loyola (Ill).¬WU÷loyola-ill¬AN÷n¬~AA÷6J6srRVJ¬AD÷1487811600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oral Roberts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORA¬AE÷Oral Roberts¬WU÷oral-roberts¬WN÷NOR¬AF÷North Dakota St.¬WV÷north-dakota-st¬AN÷n¬~AA÷4ESbJsgJ¬AD÷1487811600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Samford¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷UT Chattanooga¬WV÷ut-chattanooga¬WM÷SAM¬AE÷Samford¬WU÷samford¬AN÷n¬~AA÷CKkQZ2w0¬AD÷1487813400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Abilene Christian¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ABI¬AE÷Abilene Christian¬WU÷abilene-christian¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M-CC¬WV÷texas-a-m-cc¬AN÷n¬~AA÷GhdHyP8m¬AD÷1487813400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arkansas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARK¬AE÷Arkansas¬WU÷arkansas¬WN÷TEX¬AF÷Texas A&M¬WV÷texas-a-m¬AN÷n¬~AA÷bHoMzqOg¬AD÷1487813400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maryland¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷Maryland¬WU÷maryland¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota¬AN÷n¬~AA÷6skUYMh6¬AD÷1487813400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SE Louisiana¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOU¬AE÷SE Louisiana¬WU÷se-louisiana¬WN÷CEN¬AF÷Central Arkansas¬WV÷central-arkansas¬AN÷n¬~AA÷WbiemM7a¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Air Force¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Air Force¬WU÷air-force¬WN÷UNL¬AF÷UNLV¬WV÷unlv¬AN÷n¬~AA÷CfKUW0NI¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷California¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷California¬WU÷california¬WN÷ORE¬AF÷Oregon¬WV÷oregon-state¬AN÷n¬~AA÷2Pnil2hg¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Creighton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRE¬AE÷Creighton¬WU÷creighton¬WN÷PRO¬AF÷Providence¬WV÷providence¬AN÷n¬~AA÷tAbrjONt¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver¬WU÷denver¬WN÷NEB¬AF÷Nebraska O.¬WV÷nebraska-omaha¬AN÷n¬~AA÷4l7Gf4FP¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston¬WU÷houston¬WN÷CON¬AF÷Connecticut¬WV÷connecticut¬AN÷n¬~AA÷joJYVKxP¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAN¬AE÷Kansas State¬WU÷kansas-state¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma State¬WV÷oklahoma-state¬AN÷n¬~AA÷pYmYXt8C¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷North Carolina¬WU÷north-carolina¬WN÷LOU¬AF÷Louisville¬WV÷louisville¬AN÷n¬~AA÷AkjantN5¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northwestern St.¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LAM¬AF÷Lamar¬WV÷lamar¬WM÷NOR¬AE÷Northwestern St.¬WU÷northwestern-st¬AN÷n¬~AA÷OYmmkrwm¬AD÷1487815200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villanova¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villanova¬WU÷villanova¬WN÷BUT¬AF÷Butler¬WV÷butler¬AN÷n¬~AA÷hEu4o0xC¬AD÷1487818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CS Fullerton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FUL¬AE÷CS Fullerton¬WU÷cs-fullerton¬WN÷IRV¬AF÷UC Irvine¬WV÷uc-irvine¬AN÷n¬~AA÷4lq8pKiI¬AD÷1487818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nevada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEV¬AE÷Nevada¬WU÷nevada¬WN÷BOI¬AF÷Boise State¬WV÷boise-state¬AN÷n¬~AA÷bBrCqv7O¬AD÷1487818800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose State¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah State¬WV÷utah-state¬WM÷JOS¬AE÷San Jose State¬WU÷san-jose-state¬AN÷n¬~AA÷v50KmjJu¬AD÷1487822400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Diego State¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DIE¬AE÷San Diego State¬WU÷san-diego-state¬WN÷FRE¬AF÷Fresno State¬WV÷fresno-state¬AN÷n¬~AA÷x2sGrbMU¬AD÷1487822400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stanford¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STA¬AE÷Stanford¬WU÷stanford¬WN÷ORE¬AF÷Oregon State¬WV÷oregon-state¬AN÷n¬~
3
1487662193
534
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NCAA 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NCAA 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NCAA 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NCAA 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NCAA 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.