Basketbol »ABD » NBA D-League » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-d-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷6oVmDn0a¬AD÷1488146400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷117¬BA÷22¬BC÷41¬BE÷22¬BG÷32¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AH÷113¬BB÷21¬BD÷27¬BF÷44¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷pxUiC6F5¬AD÷1488146400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AH÷91¬BB÷19¬BD÷23¬BF÷31¬BH÷18¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷22¬BC÷27¬BE÷25¬BG÷27¬AN÷n¬~AA÷xCQqESpg¬AD÷1488142800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AG÷89¬BA÷20¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷17¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷22¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷bLRuF8Vn¬AD÷1488139200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷27¬BC÷25¬BE÷25¬BG÷28¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AH÷88¬BB÷27¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷GdxyGlGt¬AD÷1488078000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷37¬BG÷24¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷113¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷19¬BH÷40¬AN÷n¬~AA÷4K97XGoE¬AD÷1488072600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷145¬BA÷28¬BC÷40¬BE÷36¬BG÷41¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AH÷129¬BB÷33¬BD÷24¬BF÷33¬BH÷39¬AN÷n¬~AA÷CQML9Dg7¬AD÷1488070800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷36¬BG÷22¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷15¬AN÷n¬~AA÷CjhHCF9l¬AD÷1488067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬AG÷96¬BA÷25¬BC÷25¬BE÷32¬BG÷14¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷22¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷6DiLBZOf¬AD÷1488067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬AG÷108¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷32¬BG÷31¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷40¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷p4jPAgv1¬AD÷1488067200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬AG÷122¬BA÷29¬BC÷40¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷136¬BB÷29¬BD÷26¬BF÷33¬BH÷48¬AN÷n¬~AA÷bmlDDefr¬AD÷1488060000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Westchester¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Westchester¬WU÷westchester-knicks¬AG÷94¬BA÷28¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷17¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷29¬BF÷29¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷h6BpIynR¬AD÷1487993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷115¬BA÷24¬BC÷34¬BE÷20¬BG÷37¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AH÷111¬BB÷31¬BD÷25¬BF÷30¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷EFCtJHWK¬AD÷1487991600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷11¬BC÷26¬BE÷31¬BG÷41¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AH÷108¬BB÷34¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷31¬AN÷n¬~AA÷pt8xKcHE¬AD÷1487986200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AH÷103¬BB÷15¬BD÷33¬BF÷22¬BH÷33¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷20¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷28¬AN÷n¬~AA÷6k9YKw28¬AD÷1487986200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬AG÷106¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Blue¬WV÷oklahoma-city-blue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷121¬BB÷27¬BD÷30¬BF÷35¬BH÷29¬AN÷n¬~AA÷4pVkdfP7¬AD÷1487984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Energy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Energy¬WU÷iowa-energy¬AG÷101¬BA÷24¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷29¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷29¬BD÷29¬BF÷27¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷bmSsbGfe¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬AG÷110¬BA÷34¬BC÷27¬BE÷26¬BG÷23¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷117¬BB÷37¬BD÷30¬BF÷22¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷hARoczA1¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷125¬BB÷30¬BD÷33¬BF÷26¬BH÷36¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬AG÷115¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷29¬BG÷38¬AN÷n¬~AA÷KdTwaduk¬AD÷1487980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬AG÷109¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷24¬BG÷27¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷32¬BH÷27¬AN÷n¬~~
3
1488162031
407
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ABD: NBA D-League¬ZEE÷0zUTspOn¬ZB÷200¬ZY÷ABD¬ZC÷0f3slNZc¬ZD÷p¬ZE÷AFBTnGkG¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_0zUTspOn¬ZJ÷2¬ZL÷/basketbol/abd/nba-d-league/¬ZX÷01ABD 003......0040000000157000NBA D-League012League000¬ZCC÷0¬ZAF÷ABD¬~AA÷S0JdBQUB¬AD÷1488241800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Raptors 905¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Raptors 905¬WU÷raptors¬WN÷RIO¬AF÷Rio Grande Valley Vipers¬WV÷rio-grande-valley-vipers¬AN÷n¬~AA÷vyN0AppI¬AD÷1488247200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Salt Lake City Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake City Stars¬WU÷salt-lake-city-stars¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷YcM494aO¬AD÷1488326400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷GRE¬AF÷Greensboro Swarm¬WV÷greensboro-swarm¬AN÷n¬~AA÷ClL88OEU¬AD÷1488394800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬WN÷WIN¬AF÷Windy City Bulls¬WV÷windy-city-bulls¬AN÷n¬~AA÷COiFT7pt¬AD÷1488412800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Drive¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Drive¬WU÷grand-rapids-drive¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷jFjJSRan¬AD÷1488414600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Warriors¬WV÷santa-cruz-warriors¬AN÷n¬~AA÷pxjNRoFh¬AD÷1488418200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷bufRQ5Ub¬AD÷1488585600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Delaware 87ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEL¬AE÷Delaware 87ers¬WU÷delaware-87ers¬WN÷ERI¬AF÷Erie BayHawks¬WV÷erie-bayhawks¬AN÷n¬~AA÷t4qWPPq5¬AD÷1488585600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fort Wayne Mad Ants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IFW¬AE÷Fort Wayne Mad Ants¬WU÷fort-wayne-mad-ants¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷6BtrNNTN¬AD÷1488589200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Energy¬WV÷iowa-energy¬AN÷n¬~AA÷SKsvO3EH¬AD÷1488589200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sioux Falls Skyforce¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MAI¬AF÷Maine Red Claws¬WV÷maine-red-claws¬WM÷SIO¬AE÷Sioux Falls Skyforce¬WU÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷KfrzPqaB¬AD÷1488589200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷QeNEH1io¬AD÷1488591000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Austin Toros Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬WM÷AUS¬AE÷Austin Toros Spurs¬WU÷austin-toros-spurs¬AN÷n¬~AA÷lzWnMsqU¬AD÷1488591000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake City Stars¬WV÷salt-lake-city-stars¬AN÷n¬~AA÷vaBdtoUo¬AD÷1488592800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Northern Arizona¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Northern Arizona¬WU÷northern-arizona¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles¬WV÷los-angeles-d-fenders¬AN÷n¬~AA÷IkA0u5qh¬AD÷1488596400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reno BigHorns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REN¬AE÷Reno BigHorns¬WU÷reno-bighorns¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷EH39wqE4¬AD÷1488672000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷IFW¬AF÷Fort Wayne Mad Ants¬WV÷fort-wayne-mad-ants¬AN÷n¬~AA÷zR45vPbb¬AD÷1488672000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greensboro Swarm¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greensboro Swarm¬WU÷greensboro-swarm¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Drive¬WV÷grand-rapids-drive¬AN÷n¬~AA÷8v3Dx3TA¬AD÷1488675600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Windy City Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Windy City Bulls¬WU÷windy-city-bulls¬WN÷SIO¬AF÷Sioux Falls Skyforce¬WV÷sioux-falls-skyforce¬AN÷n¬~AA÷6PLGyNrH¬AD÷1488677400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Legends¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Legends¬WU÷texas-legends¬WN÷LON¬AF÷Long Island Nets¬WV÷long-island-nets¬AN÷n¬~AA÷llBLzsbN¬AD÷1488681000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles¬WU÷los-angeles-d-fenders¬WN÷RAP¬AF÷Raptors 905¬WV÷raptors¬AN÷n¬~AA÷SvAPZ0DT¬AD÷1488682800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Cruz Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santa Cruz Warriors¬WU÷santa-cruz-warriors¬WN÷REN¬AF÷Reno BigHorns¬WV÷reno-bighorns¬AN÷n¬~AA÷KW1iVKLp¬AD÷1488740400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Erie BayHawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ERI¬AE÷Erie BayHawks¬WU÷erie-bayhawks¬WN÷DEL¬AF÷Delaware 87ers¬WV÷delaware-87ers¬AN÷n¬~AA÷2eRywXvi¬AD÷1488744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canton Charge¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Canton Charge¬WU÷canton-charge¬WN÷WES¬AF÷Westchester¬WV÷westchester-knicks¬AN÷n¬~AA÷bN0eUvyi¬AD÷1488744000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Oklahoma City Blue¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Blue¬WU÷oklahoma-city-blue¬WN÷NOR¬AF÷Northern Arizona¬WV÷northern-arizona¬AN÷n¬~
3
1488162031
143
YARDIM: Şu anda Basketbol/ABD bölümünde yer alan NBA D-League 2016/2017 maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com NBA D-League 2016/2017 livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, NBA D-League 2016/2017 puan durumu ve maç detayları hizmetlerini sunar. NBA D-League 2016/2017 maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 30'un üzerinde ülkeden, 150'den fazla basketbol karşılaşmasını takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig, kupa veya turnuvalar). NBA D-League 2016/2017 maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.